Nákupní košík
0ks za0

Ukázky realizací

ALDO s.r.o.

Bělehradská 568/92

120 00, Praha 2

tel.: 571 896 376

info@stropnisusak.cz

 

Návod k montáži

Montáž provedeme pomocí přibalených šroubů a hmoždinek. Šrouby a hmoždinky jsou vhodné do betonu a cihel. V případě ostatních materiálů doporučujeme použít jiný vhodný upevňovací materiál.

  1. Přišroubujte stropní lišty s kladkami ve vzdálenosti rovnající se délce sušící tyče.
  2. Přišroubujte držák se zářezy na libovolné místo (levou nebo pravou stranu) kolmou k sušícím tyčím, ideálně 130 až 150 cm od podlahy. Držák je možné uchytit i na čelní stranu rovnoběžnou se sušícími tyčemi.
  3. Každá tyč má na koncích jednu delší a jednu kratší šňůru. Delší šňůru protáhneme z vnější strany přes kladku na vzdálenější stropní liště od držáku se zářezy.
  4. Kratší šňůru poté společně s delší šňůrou protáhneme přes vnitřní stranu téže klady na druhé stropní liště, která je blíže k držáku se zářezy.
  5. Poté vytáhneme tyč ke stropu, vyrovnáme a navlečeme plastovou úchytku  “zvoneček” na obě šňůry současně. Zvoneček si vytáhněte do horní poloviny šňůr.
  6. Obě šňůry přiložíme k držáku se zářezy a označíme si místo kde se držáku dotýkají  (zvoneček musí být nad touto značkou).
  7. Na tomto označeném místě uděláme uzel a stáhneme zvoneček dolů až po uzlík. Tímto máme zajištěnu horní polohu tyče. Takovýchto míst  (uzlíku) je možné si udělat více a tím si určíte více sušících poloh tyče.
  8. Bod číslo 3 až 7 opakujeme pro každou další sušící tyč.

Upozornění:

Maximální nosnost každé sušící tyče je 3 Kg. V případě přetížení sušáku riskujete prohnutí tyče, případně i poškození celého sušáku.